+90 312 272 06 55
bilgi@basaksehirankara.com

Bazı seçimler ömür boyu mutluluk verir

Ankara'da yepyeni bir yaşam filizleniyor...Şehrin hareketli ritminden kopmadan, onun karmaşasından bir o kadar uzakta, keyif ve sağlık dolu benzersiz bir proje yükseliyor. Onu tercih edenlerin yüzlerinden gülümsemenin hiç eksik olmadığı, modern, konforlu ve huzurlu bir yaşamın kapıları aralanıyor. Siz ve sevdikleriniz şimdi, mutluluk ve güven içerisinde yaşamın tüm coşkusunu doyasıya yaşayacağınız bu yeni hayat tarzıyla yakından tanışmaya davetlisiniz.

MİMARİ

Sınırları aşan mutluluk

kapının hemen ardında;
şehrin enerjisi, gökyüzünün derin mavisi, yeşilin dinginliği ve yaşamın tutkusu var.

evindeyse;
akılcı bir konfor anlayışı, her ayrıntıda yeniden gülümseten şıklık ve güvenli bir yaşamın keyfi...

Başakşehir Ankara'ya hoş geldin.

Modern ve yalın çizgiler

Ankara'nın en yeni ve gözde yerleşim noktası Başakşehir'de, modern mimari tasarımı, birinci sınıf kalite anlayışı ve ultra lüks konforuyla Başakşehir Ankara, size muhteşem bir yaşamın kapılarını açıyor. Farklı mimari çizgisi, yüksek standartlarda yaşam kalitesi ve güvenirliği ön planda tutan altyapısıyla maksimum rahatlık vadediyor.

2 etaplı toplam 6 blokta tamamı 4+1 dairelerden oluşan Başakşehir Ankara, lüks konut sınıfında standartları yeniden yorumluyor.

Modern mimari, birinci sınıf üretim.

Modern inşaat teknolojisinin ve birinci sınıf malzeme kullanımının ustalıkla harmanlandığı Başakşehir Ankara, siz yeni sahipleri için huzurlu yaşam alanları sunuyor. Tasarım anlayışının rahatlık ve konforla harmanlandığı tüm yaşam alanları, kaliteli malzeme ve deneyimli işçilikle hayat buluyor.

Her adımınızda hissedeceğiniz ferah ve kullanışlı detaylar, size ihtiyaç duyduğunuz huzuru ve keyfi doyasıya yaşamanızı sağlayacak.

Yeni bir hayat!

Başakşehir Ankara tam da hayal ettiğiniz hayat için tasarlandı. Eşsiz peyzaj düzenlemesi, tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz mağazaları, zamanınızı güven içerisinde keyifle geçireceğiniz sosyal alanlarıyla burada yepyeni bir hayat sizi bekliyor.

İÇ MİMARİ

Rahat ve konforlu.

Başakşehir Ankara'da konforlu bir yaşam için özen gösterilmesi gereken tüm ayrıntılar incelikle düşünüldü ve hayata geçirildi. Kullanışlı mutfağınız, göz kamaştıran banyonuz, ısı ve ses yalıtımı yapılmış duvarlarınıza kadar tüm iç mekan ayrıntılarında, şehrin evinize yansıyan dinamizmi, ihtiyaç duyduğunuz huzur ve kalitenin rahatlığıyla birleştirildi.

Şık ve renkli

Çok şık ama bir o kadar da sade.

Şimdi, modern formların ve renklerin ahenginde, hayatın tadını çıkarma vakti. Başakşehir Ankara tasarımcıları, şıklığın size getirdiği ışıltıyı, sadece gerekli ayrıntılara yerleştirdikleri zarif çizgilerle, yaşamanızın tüm içtenliğini evinizin kalitesine yansıttılar. Sizi yormayacak kadar şık, inceliğinizin yansıması olacak kadar zarif ve renkli hayatınızın sözcüsü olacak kadar dinamik bir tasarımla bütünleşen iç mekanlar, duvarları arasına sığdırdığı tüm ayrıntıları hayatınıza katacağınız günü bekliyor...

Kullanışlı ve kaliteli

Başakşehir Ankara, detaylardan bütüne ulaşan kusursuzluğu ile size ve ailenize yüksek standartlarda, mükemmel bir yaşam ayrıcalığı sunuyor. Çok özel ve yüksek kalitede malzemelerle, birinci sınıf bir işçiliğin harmanlandığı yeni evinizin her köşesi uyumun ve zerafetin birleşimi.

Yeni evinizin şıklığı kıskandıracak.

KAT PLANLARI

Geniş Geniş Yaşayın

 

Her gününüzün Başakşehir Ankara'nın sunduğu mutlulukla şekillendiği, sevdiklerinizin gözlerindeki pırıltının hiç bitmediği, klasik ev kurgusunun çok ötesindeki yeni hayatınızı seçmeye hazır mısınız?

4+1 tip 1, 4+1 tip 2

İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmış geniş ve kullanışlı 4+1 daire seçenekleriyle Başakşehir Ankara, ihtiyaç duyduğu her şeyi bir arada bulmak isteyenlerin tercihi.