+90 312 272 06 55
bilgi@basaksehirankara.com

BAŞAKŞEHİR ANKARA’DA YAŞAM

Başakşehir Ankara, detaylardan bütüne ulaşan kusursuzluğu ile size ve ailenize yüksek standartlarda, mükemmel bir yaşam ayrıcalığı sunuyor. Çok özel ve yüksek kalitede malzemelerle, birinci sınıf bir işçiliğin harmanlandığı yeni evinizin her köşesi uyumun ve zerafetin birleşimi.

Yeşilin her tonu...

360 seçkin komşu.

Renkerin ahenkli buluşmasıyla ortaya çıkan eşsiz güzellikler içerisinde, özenle tasarlanmış süs havuzları ve rengarenk bitkilerle donatılmış bir yaşam alanı...İnsan odaklı yaklaşım ve başarılı mimari tasarım, doğanın enerjisini ve dinginliğini evinize taşıyor. Toplam alanının %70'ini mükemmel bir peyzaj düzenlemesine ve sosyal alanlara ayrılan Başakşehir Ankara, planlı alt ve üst yapısıyla, doğaya duyduğunuz özlemi de fazlasıyla karşılıyor. Kuş seslerinin çocuk kahkahalarına karıştığı neşeli bahçelerinde, günün yorgunluğunun bir anda nasıl eriyip gittiğine şaşıracaksınız.

Tamamı 4+1 daire seçeneklerinden oluşan Başakşehir Ankara'da kent yaşamından kopmadan, sakin ve huzurlu bir hayatı "komşuluk" kavramının sıcaklığında doyasıya yaşayacaksınız.

Huzurlu ve güvenli

Başakşehir Ankara'da güvende olmanızı sağlamak için teknolojinin tüm avantajlarından yararlanıldı. Site içerisindeki kapalı devre kameralar, açık/kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, yangın söndürme tertibatı ve daha bir çok ayrıcalık ile kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak her türlü ayrıcalık düşünüldü.

Burada siz ve sevdikleriniz için güvenli bir yaşam var.

Enerjik ve zinde.

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için para harcamanıza, evinizden uzaklara gitmenize gerek yok. Başakşehir Ankara'nın spor salonlarında düzenli olarak fitness, pilates yapabilir, tüm yıl boyunca sağlıklı ve formda kalabilirsiniz. Dengeli ve enerji dolu bir yaşamın formülünü bulmak, kendinize ayırdığınız zamanlarda artık çok daha zinde ve dingin hissetmek burada standart.

Ömür boyu kazanın

Her işe uygun, geniş cepheli 30 mağaza, ömür boyu kazandıracak yatırım fırsatları

İzo-ser olarak ürettiğimiz projelere duyulan güvenin ve ilginin bir tek nedeni var; altında imzamız bulunan projelerin hepsi daha inşaatı bitmeden yatırımcısına kazandırmaya başlıyor. Başakşehir Ankara da işte yıllardır değişmeyen bu gerçeğin bir tekrarı. Özenle seçtiğimiz alanlarda, titizlikle analiz ettiğimiz veriler, hayat boyu kazandıran birer yatırıma dönüşüyor. İster avantajlı konumunu kazanca dönüştürmek ve ömür boyu kazandıracak bir iş yeri sahibi olmak, isterseniz de yıllarca kazandıracak bir yatırım için acele edin.

Günüzün hep sizin!

Metro'ya ve Göksu Parkı'na 1 dakika!

Başakşehir Ankara konumuyla da size bol bol "zaman" kazandırıyor. Ankara'nın tüm ana yollarına, tüm ulaşım seçeneklerine sadece birkaç dakikalık mesafesiyle, yaşam kalitenizi daha da yükseltiyor. İster birbirinden seçkin alışveriş merkezlerinde keyifle alışveriş yapın, isterseniz siz işinize, çocuğunuz okuluna geç kalma endişesi, trafik çilesi çekmeden huzurla gidin.